Group Media (3.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Edit
te: మార్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
