Group Media (3.0.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Edit media
nl: Media bewerken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Create media
nl: Media toevoegen

en: Create @type
nl: @type aanmaken

en: Media type
nl: Mediatype

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop

en: Media name
nl: Medianaam
