Group Media (3.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Apply
bg: Търси
