Group Media (3.0.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Edit
bs: Izmjeni

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
