Group Media (3.0.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
