Group Media (4.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona
