Group Media (4.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
