Group Media (4.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау
