Group Media (4.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Media
bn: মাধ্যম
