Group Media (4.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: view
is: vís

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
