Group Media (4.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: view
id: tampilan

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Bundle
id: Bundel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Create media
id: Buat media

en: Media type
id: Jenis media

en: Media name
id: Nama media
