Group Media (4.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Edit
sk: Upraviť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type

en: Media name
sk: Názov média
