Group Media (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет
