Group Media (8.x-2.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
