Group Media (8.x-2.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Bundle
ne: पोका
