Group Media (8.x-2.0-alpha11) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Edit media
pl: Edytuj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Create media
pl: Dodaj media

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Dropbutton
pl: Przycisk rozwijany

en: Media name
pl: Nazwa mediów
