Group Media (8.x-2.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
