Group Media (8.x-2.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Bundle
gu: બંડલ
