Group Media (8.x-2.0-alpha7) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Create media
et: Loo meediat

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Media name
et: Meedia nimetus
