Group Media (8.x-2.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Edit
cs: Upravit

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
