Group Media (8.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
