Group Media (8.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
