Group Media (8.x-2.0-rc3) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Bundle
oc: Paquet

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
