Group Media (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Publisher
ca: Editor

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Create media
ca: Crea mèdia

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Dropbutton
ca: Botó desplegable

en: Media name
ca: Nom del mèdia
