Group Media (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
