Group Media (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
