Group Media (8.x-2.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
