Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Group
am: ቡድን

en: ID
am: አይዲ

en: Edit menu
am: ምናሌውን አርትእ

en: Menus
am: ምናሌዎች
