Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Group
bg: Група

en: Menu
bg: Меню

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Delete menu
bg: Изтрий меню

en: Menus
bg: Менюта
