Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Delete menu
eo: Forigu menueron

en: Menus
eo: Menuoj
