Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Group
fa: گروه

en: Menu
fa: منو

en: ID
fa: شناسه

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Delete menu
fa: حذف منو

en: Menus
fa: منوها

en: Link title
fa: عنوان پیوند
