Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Group
lt: Grupė

en: Menu
lt: Meniu

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Menus
lt: Meniu

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
