Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Edit menu
ug: تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Delete menu
ug: تىزىملىكنى ئۆچۈرۈش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
