Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Group
ar: المجموعة

en: Name
ar: الاسم

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Delete menu
ar: احذف القائمة

en: Menus
ar: القوائم
