Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Edit menu
dz: དཀར་ཆག་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete menu
dz: དཀར་ཆག་བཏོན་གཏང་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
