Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Group
hi: समूह

en: Name
hi: नाम

en: Menu
hi: सूची

en: ID
hi: आईडी

en: Node
hi: नोड

en: Edit menu
hi: मेनू बदले

en: Delete menu
hi: मेनू मिटाएँ

en: Menus
hi: मेनू
