Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Group
hy: Խումբ

en: Name
hy: Անուն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Node
hy: Նոդ

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Delete menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Menus
hy: Մենյուներ
