Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Name
it: Nome

en: Node
it: Nodo

en: Edit menu
it: Modifica menù

en: Delete menu
it: Elimina menù

en: Menus
it: Menù

en: Link title
it: Titolo del link

en: Group menu
it: Menu del gruppo
