Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Name
kk: Аты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Node
kk: Түйін

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Menus
kk: Мәзірлер
