Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Group
ne: समूह

en: Name
ne: नाम

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Menus
ne: मेनु
