Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Group
fa: گروه

en: Name
fa: نام

en: Menu
fa: قائم

en: ID
fa: هویت

en: Node
fa: محتوا

en: Edit menu
fa: تدوین قائم

en: Delete menu
fa: حذف قائم

en: Menus
fa: قائمها
