Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Group
ro: Grup

en: Name
ro: Nume

en: Menu
ro: Meniu

en: Node
ro: Nod

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Delete menu
ro: Șterge meniu

en: Menus
ro: Meniuri
