Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Group
sl: Skupina

en: Name
sl: Ime

en: Menu
sl: Meni

en: Node
sl: Vozlišče

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Menus
sl: Meniji
