Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Group
ast: Grupu

en: Name
ast: Nome

en: Menu
ast: Menú

en: Node
ast: Noyu

en: Edit menu
ast: Editar menú

en: Delete menu
ast: Desaniciar menú
