Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Name
bo: མིང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete menu
bo: འདེམས་བྱང་སུབ་པ

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
