Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Name
cy: Enw

en: Menu
cy: Dewislen

en: Node
cy: Nod

en: Edit menu
cy: Golygu dewislen

en: Delete menu
cy: Dileu dewislen

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Link title
cy: Pennwad dolen
