Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Group
da: Gruppe

en: Name
da: Navn

en: Node
da: Indholdselement

en: Edit menu
da: Redigér menu

en: Delete menu
da: Slet menu

en: Menus
da: Menuer

en: Link title
da: Linktitel
