Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Group
el: Ομάδα

en: Name
el: Όνομα

en: Menu
el: Μενού

en: Node
el: Κόμβος

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: Delete menu
el: Διαγραφή μενού

en: Menus
el: Μενού

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
