Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Group
et: Grupp

en: Name
et: Nimi

en: Menu
et: Menüü

en: Node
et: Postitus

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Menus
et: Menüüd
