Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Group
fil: Grupo

en: Name
fil: Pangalan

en: Edit menu
fil: Wastuhin ang menu

en: Menus
fil: Mga menu
